Arrow
Arrow
Slider

 

O Nas

Jeżeli szukacie Państwo specjalistów, którzy wykonają dla Was instalacje niskonapięciową (sieci komputerowe, telefoniczne, instalację telewizji przemysłowej, domofony i wideodomofony, kontrolę dostępu, obwody 230V, alarmy itp.) w Waszej firmie, domu, mieszkaniu; specjalistów, którzy pomogą uporządkować lub wyremontować istniejące instalacje, to nie mogliście lepiej trafić!

Już od 1996 roku moja firma – SKARABEUSZ Paweł Kuciak – nieprzerwanie zajmuje się branżą instalacyjną. Początki jej działalności to branża telekomunikacyjna, czyli wszystko, co związane z montażem i uruchamianiem wewnętrznych central telefonicznych. Specjalizujemy się w serwisie i obsłudze central polskich producentów PLATAN i SLICAN, a także central firmy PANASONIC. W związku z szybko rozwijającym się rynkiem telekomunikacyjnym rozszerzyliśmy ofertę o usługi VoIP (współpracujemy z operatorami świadczącymi dostawę łącz miejskich). Montując centrale, wykonujemy instalacje podtynkowe, natynkowe, w kanałach plastikowych i metalowych. Są to głównie zintegrowane instalacje teleinformatyczne, oparte na standardzie kategorii 5e. i 6.

W odpowiedzi na potrzeby Klientów, już od kilku lat firma poszerza swoją ofertę o nowe usługi, w ramach których montujemy: systemy telewizji przemysłowej w standardzie analogowym i coraz częściej w standardzie IP, systemy domofonowe i wideodomofonowe (dla klientów indywidualnych, jak i dużych wspólnot mieszkaniowych), systemy kontroli dostępu, instalacje telewizyjne (TV naziemna i TV SAT), a także systemy „inteligentnego domu”.

Pracujemy w dwu-trzyosobowym zespole (w zależności od potrzeb instalacji), w niezmienionym składzie od początku istnienia firmy. Dzięki temu jesteśmy zgranym zespołem. Wszelkie prace wykonujemy solidnie: dokładnie, czysto i szybko, szanując czas Klienta i swój. Nasze usługi doceniają nie tylko klienci prywatni, ale również różnego rodzaju instytucje: urzędy skarbowe, banki, kancelarie prawnicze i inne.

Służbowo jestem właścicielem firmy SKARABEUSZ Paweł Kuciak, a prywatnie – mężem i ojcem dwójki dorosłych już dzieci. Chcąc utrzymać dobrą formę, potrzebną również w pracy, regularnie gram w siatkówkę i biegam.

Zapraszam Państwa do współpracy!